XV Nadodrzański Konkurs Matematyczny

21 maja br. w naszej szkole odbył się etap rejonowy XV Nadodrzańskiego Konkursu Matematycznego, do którego przystąpiło 38 uczniów z terenu Powiatu Lubińskiego. Reprezentowali oni trzynaście szkół: SP Szklary Górne, SP Krzelów, SP Siedlce, SP Raszówka, Szkołę Społeczną z Lubina, SP Krzeczyn Wielki, SP Niemstów, SP Tymowa, SP Ścinawa, Zespół Szkół w Rudnej, SP Orzeszków, SP nr 14 z Lubina i SP nr 3 z Lubina.

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów: Zuzanna Mietlińska (kl. 4), Emilia Róg (kl. 5), Martyna Paluch (kl. 6), Piotr Łuczkowski (kl. 8), Kacper Nowak (kl. 8).
Miło nam zakomunikować, że Zuzanna Mietlińska zajęła I miejsce w kategorii klas 4, a Emilia Róg I miejsce w kategorii klas 5.

Należą się podziękowania całej piątce uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.
Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Tomasz Haber