W dnia 11 czerwca w hali sportowej w Siedlcach odbył się Gminny Turniej Siatkówki. Nasza szkolna drużyna zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu, zdobywając brązowe medale. Nasz team reprezentowali: Czupryńska Maja, Dziurman Martyna, Żmudzińska Michalina, Garstecka Julia, Mikołajczyk Gabriela, Madziarz Jakub, Czytaj dalej











