IX Limesowy Konkurs Matematyczny – etap powiatowy

27 lutego w naszej szkole odbył się powiatowy finał IX Limesowego Konkursu Matematycznego.

Oprócz naszej szkoły w konkursie brało udział 11 szkół: Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie, Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie, Szkoła podstawowa im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie, Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Malinowskiego w Ścinawie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawie, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce, Szkoła Podstawowa w Rudnej, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie, Szkoła Podstawowa nr 7 w Lubinie.

Mieliśmy przyjemność gościć 30 uczniów w kategorii klas 5 – 6 oraz 27 uczestników w kategorii klas 7 – 8.

W wyniku etapu szkolnego, który odbył się 11.12.2019 r., z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych dwoje uczniów: Amelia Wiśniewska – w kategorii klas 5 – 6, oraz Kacper Fuczek – w kategorii klas 7 – 8.

Miło nam zakomunikować, że jednym z 9 laureatów w kategorii klas 7 – 8 został nasz uczeń Kacper Fuczek.

Wśród uczniów klas 5 – 6 wyłoniono 10 laureatów.

Publikacja listy laureatów na stronie www.limes.lubin.pl

Gorąco dziękujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Tomasz Haber