Dołącz do akcji LIDL “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2”

W dniach 01.09.2023 – 05.11.2023 na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych zorganizowana zostanie zbiórka talenciaków “ Szkoły Pełne Talentów” wydawanych przez Lidl. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Talenciaki będą wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Akcja ta ma na celu szerzenie działalności na rzecz społeczności lokalnej, a dzieciom z naszej szkoły pomoże w pozyskaniu  nowego wyposażenia szkoły. Zebrane talenciaki zostaną wymienione na nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego, w zależności od ilości zdobytych punktów.

Talenciaki proszę wrzucać do wyznaczonych skrzyneczek znajdujących się na terenie szkoły (kupony proszę podpisać nazwą klasy, do której uczęszcza uczeń). Można również przynosić  do Barbary Kwapisz (sala nr. 16), Paulina Zacharczyk-Paryła (sala nr. 28) , Anny Kosacz-Gol (sala 6 c) lub wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do naszej szkoły.

Organizatorzy:

Barbara Kwapisz                                                                                                                                                   Anna Kosacz-Gol
Paulina Zacharczyk – Paryła