FINAŁ AKCJI „PODARUJ MISIA”


Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły, którzy włączyli
się w akcję „ Podaruj Misia”- zbiórki przytulanek dla najmłodszych. Akcja, do której
przyłączyliśmy się przy współpracy z Fundacją „ Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zakończyła się wielkim sukcesem. Dzięki wspaniałej pomocy naszej szkolnej społeczności udało się zebrać 76 pięknych maskotek!

Celem akcji była zbiórka przytulanek dla najmłodszych pacjentów, którymi opiekuje się
Fundacja. Dla dzieci z nowotworami, przebywających często przez długi czas w szpitalu, każdy nowy pluszowy miś jest źródłem niezwykłej radości i pocieszeniem podczas trudnego okresu leczenia onkologicznego. Dla uczniów zaś jest to okazja, by poczuć, jak wspaniałym uczuciem jest pomaganie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że akcja się udała.
Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca!!!
Dziękujemy za wielkie serce!!