Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

zbliża się koniec roku szkolnego. Przypuszczamy, że będzie to czas podziękowań połączony z wręczaniem symbolicznych kwiatów. Chcielibyśmy Was poprosić, aby 19 czerwca 2019r.,  pomogli nam Państwo w realizacji akcji, której przyświeca szczytny cel. Nazwaliśmy ją: „ Zamiast kwiatka niosę pomoc”.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, ze jest to całkowicie niezobowiązująca propozycja.

W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszek przeprowadzona przez naszych szkolnych wolontariuszy. Cały zaś dochód zostanie przekazany na ratowanie życia Kamila walczącego z guzem mózgu.

Kim jest Kamil?

Kamil jest żołnierzem, który walczy o życie. Chemioterapia, radioterapia, operacja na jakiś czas uśpiły nowotwór. Niestety – teraz okazuje się, że choroba wróciła! Kolejny raz potwierdził się najgorszy scenariusz — dwa guzy w głowie! Kamil w trybie natychmiastowym został poddany kolejnej operacji, jednak jeden z guzów okazał się nieoperacyjny. Konieczne jest wprowadzenie bardzo drogiego leczenia w klinice w Kolonii.

 Pamiętajcie Kamil walczy o życie !

 Potrzebna armia  dobrych serc …..

Więcej informacji pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/uratuj-kamila?fbclid=IwAR3YJkL3jVxN_KrnnsX6Ivchf2BLXP9Brc7Uers6iJi5thctT5hU5W6Y10Q