List Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych do uczniów i rodziców

Drodzy Uczniowie,

dzisiaj kończy się rok szkolny 2019/2020. Rok inny niż te, które pamiętamy, inny od wszystkich dotychczasowych lat. Od 12 marca musieliście się bowiem przystosować do nowej, niecodziennej sytuacji i podjąć trud nauki na odległość. Byliście pozbawieni bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami i nauczycielami. Nauka zdalna wymagała od Was samodyscypliny, systematyczności i motywacji do zdobywania i utrwalania wiedzy.

Dziękuję Wam za pracę i zaangażowanie w naukę, niezależnie od formy, w jakiej wiedza była Wam przekazywana. Jestem przekonana, że nowe kompetencje i umiejętności zdobyte podczas nauki zdalnej zaowocują w przyszłości. 

Gratuluję sukcesów i wyników, jakie osiągnęliście na koniec roku szkolnego. Szczególne gratulacje składam tym spośród Was, którzy w dniu dzisiejszym odbierają świadectwa z wyróżnieniem.

Szanowni Rodzice,

dziękuję Wam za to, że motywowaliście i wspieraliście swoje dzieci w ich codziennej pracy. Dodawaliście otuchy, gdy doskwierała im tęsknota za “normalnością”. Dziękuję za współpracę i bieżący kontakt z nauczycielami i wychowawcami. Dziękuję za okazaną pomoc w realizacji przedsięwzięć, projektów i uroczystości szkolnych.

Życzę wszystkim udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Miłych spotkań i niezapomnianych przygód.

Odpoczywajcie i nabierajcie sił, aby od 1 września z zapałem i radością rozpocząć nowy rok szkolny.

Elżbieta Piasny, dyrektor szkoły