Międzynarodowy Dzień Kropki

         15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

         W naszej szkole najmłodsi – uczniowie punktu i oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3 od samego rana cieszyli się tym dniem!

         Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i odpowiedzi na pytania.

         Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji – prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!