Aktualności

04.12.2022
Od początku bieżącego roku szkolnego nasi uczniowie z radością przystępują do zajęć z wykorzystaniem rurek dźwiękowych Bum Bum, które nasza szkoła zakupiła w ramach Laboratoriów Przyszłości. Posiadamy kilka zestawów diatonicznych, dzięki którym możliwa jest jednoczesna praca w kilku zespołach. W LISTOPADZIE instrumenty ubogacały zajęcia w klasach I-III i zajęcia instrumentalno wokalne.

24.10.2022
Nasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości, który został ogłoszony i wprowadzony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Laboratoria Przyszłości to program skierowany m.in. do szkół podstawowych, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Od bieżącego roku szkolnego pragniemy systematycznie informować Państwa o tym, w jaki sposób wykorzystywany jest sprzęt i wyposażenie pozyskanie dzięki programowi.Tymczasem biegniemy na lekcje z długopisami Banacha, by stworzyć nasze pierwsze prace 3D.